Skracanie mostu napędowego | Cardansystempolska.pl

Skracanie mostu napędowego


 

Posiadasz samochód z napędem na tył lub wszystkie cztery koła? Szukasz firmy, która kompleksowo zajmie się Twoim pojazdem w wyniku uszkodzonych lub zużytych elementów? Nasza firma Cardan System Polska odpowiada za naprawę, regenerację oraz skracanie zarówno wałów, jak i mostów napędowych. Możesz powierzyć nam wszystkie usterki czy nieprawidłowości w działaniu poszczególnych elementów układu napędowego.

Most napędowy – za co odpowiada?

Most napędowy jest elementem, który narażony jest na ciągłą i bardzo intensywną pracę, dlatego można jednocześnie zaliczyć go do trwałych części. Jednak mimo to zdarzają się sytuacje, w których most napędowy nie działa w pełni prawidłowo. Warto wiedzieć, że most napędowy składa się z kilku elementów, które przekazują napęd z wału na koła jezdne lub inne mechanizmy w maszynie czy urządzeniu wyposażonych w wał i most napędowy. Most składa się z przekładni, mechanizmu różnicowego czy półosi, a także elementów łączących.

Kiedy skraca się most napędowy i na czym to polega?

Zazwyczaj oryginalne długości mostów napędowych nie zawsze spełniają swoją odpowiednią funkcję. Podczas dokonywania zmian w konstrukcji samochodu lub maszyny zmienia się położenie elementów napędzających i napędzanych. Po wprowadzeniu odpowiednich poprawek konieczne jest zazwyczaj skracanie mostu napędowego. Nasza firma zajmuje się kompleksowo usługami związanymi z wałami lub mostem napędowym, w tym również jego skracaniem w wyniku pojawienia się nieprawidłowości w jego konstrukcji po dokonaniu modyfikacji w układzie napędowym. Zgłoś się do nas, a my odpowiednio zajmiemy się wszystkimi usterkami związanymi z wałem i mostem napędowym, oferujemy również sprzedaż wałów, dlatego możesz zaufać naszemu doświadczeniu i wysokiej jakości elementom.