Kariera

Kariera w Cardan System Polska

Jesteśmy profesjonalną i jedną z bardziej znanych firm we Wrocławiu, aczkolwiek pragniemy nieustannie się rozwijać i jeszcze sprawniej wykonywać wszelkie usługi. Właśnie dlatego postanowiliśmy otworzyć nowe możliwości przed doświadczonymi i utalentowanymi osobami, które w każdej chwili mogą dołączyć do naszego zespołu specjalistów. Oferujemy stabilne i godne warunki współpracy, gdzie umożliwimy Ci jednocześnie zdobycie nowych umiejętności i kompetencji, a także zapoznanie się z najnowszymi technologiami. Wówczas zyskasz większe doświadczenie i pewność w wykonywanej przez siebie pracy, a ponadto otrzymasz odpowiednio wysokie wynagrodzenie za swój wkład w sukces naszej wspólnej firmy. Cardan System Polska poszukuje kilku fachowców z odmiennych dziedzin, którzy nie tylko posiadają adekwatne kwalifikacje, wiedzę i zdolności manualne, ale także wykazujące się zaangażowaniem, zamiłowaniem do majsterkowania oraz zaradnością w sytuacjach skomplikowanych i złożonych. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wysyłania swojej aplikacji w poniższym formularzu. Być może to właśnie Ty wkrótce staniesz się częścią naszego zespołu, gdzie na nowo stworzysz swoją własną ścieżkę rozwoju zawodowego!

Aktualnie poszukujemy:

frezerFrezer
tokarzTokarz

Szukamy także osoby na stanowisko frezera, który w sposób profesjonalny i odpowiedzialny zajmie się swoim fachem. Czasem podczas dopasowania poszczególnych części wałów napędowych niezbędne jest frezowanie powierzchni elementu w celu wyeliminowania nierówności i uzyskania odpowiednich parametrów. Zapewniamy przyszłemu współpracownikowi najnowszej technologii maszyny i urządzenia, dzięki którym będzie musiał wykazać się jedynie własną wiedzą i umiejętnościami.

Do codziennych obowiązków tokarza będzie należeć przede wszystkim obróbka poszczególnych elementów wałów napędowych, które okażą się niedopasowane do całości konstrukcji. Z naszej strony na pewno pracownik może liczyć na godne warunki współpracy, a także nowoczesny sprzęt, dzięki któremu wszystkie zlecenia będą przebiegały o wiele sprawniej. Natomiast nasze wymagania wobec osoby o kwalifikacjach tokarskich dotyczą przede wszystkim doświadczenia, znajomości fachu oraz staranności, która stanowi istotny atrybut danego stanowiska.

handlowiecHandlowiec z j. niemieckim
ślusarzŚlusarz

Nasza firma poszukuje w tym momencie osoby odpowiedzialnej za pośrednie prowadzenie działu sprzedaży wałów napędowych, które pozyskujemy od sprawdzonego producenta. Ważnym kryterium będzie bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, ponieważ często współpracujemy z danym krajem i potrzebujemy osoby kompetentnej, która pomogła by nam w reprezentowaniu naszej firmy. Do głównych zadań przedstawiciela będzie należało przedstawienie naszej oferty klientowi w sposób interesujący i zrozumiały, a następnie pośredniczenie podczas całego procesu współpracy.

Kolejnym mile widzianym specjalistą w naszym zespole jest ślusarz, który posiada adekwatne doświadczenie i kompetencje do uprawiania zawodu. Zależy nam na osobie zaangażowanej i pracowitej, którą będziemy mogli odpowiednio nagrodzić za wkład włożony w rozwój naszej marki. Wystarczy jedynie fachowa wiedza, umiejętności i chęć współpracy, a pozostałe kwestie związane między innymi z wyposażeniem należą już do naszych obowiązków.

Złóż swoją aplikację