Producent wałów napędowych | CARDAN System Polska Wrocław

Producent wałów napędowych

Produkcja wałów napędpwych

Jakiś czas temu podjęliśmy bardzo dobrą decyzję, dzięki której wprowadziliśmy na rynek wysokiej jakości wały napędowe oraz ich poszczególne części. Cardan System Polska od lat funkcjonuje również jako producent wałów napędowych, dzięki czemu każde podejmowane przez nas zlecenie naprawy lub wymiany może być realizowane w oparciu o sprawdzone i wytrzymałe elementy. Stworzona przez nas linia produkcyjna została dopracowana pod każdym względem, by zapewnić naszym klientom pewność i bezpieczeństwo przy zachowaniu rozsądnej ceny. Właśnie dlatego stanowi jednego z najbardziej cenionych i znanych producentów na terenie całego Wrocławia.

Specjalizujemy się głównie w wytwarzaniu całych konstrukcji wałów napędowych oraz części, z których się składają. Wykorzystujemy wyłącznie materiały i surowce najlepszego gatunku, aby mechanizm mógł działać w pełni sprawnie i bezawaryjnie przez długi czas. Złożone są z różnego rodzaju części w zależności od typu wału oraz jego zastosowania, aczkolwiek nie musisz martwić się o ich dopasowanie, ponieważ oferujemy wszelkie możliwe rozwiązania. Zajmujemy się produkcją wałów napędowych między innymi:

  • Samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych i terenowych
  • Autobusów i busów
  • Pojazdów szynowych
  • Maszyn hutniczych, kopalnianych, rolniczych i przemysłowych
  • Cystern
  • Koparek i ładowarek
  • Kompresorów wydmuchu

Jeśli jakikolwiek model pojazdu czy maszyny nie został przez nas wymieniony, nie ma to żadnego znaczenia, ponieważ oferujemy także produkcję wałów lub części na zamówienie klienta. Wystarczy jedynie skontaktować się z naszymi konsultantami, którzy zbiorą od Ciebie potrzebne informacje i parametry do wyprodukowania danego elementu. Wówczas po jego wygenerowaniu zapraszamy do naszego warsztatu przy ul. Grabiszyńskiej 241 we Wrocławiu, gdzie nasi mechanicy dokonają rzetelnej wymiany wału. Posiadamy profesjonalny sprzęt i odpowiednie warunki, dzięki czemu możemy pracować o wiele szybciej i sprawniej. Co więcej, trzymamy się pewnych standardów wykonania, które zobowiązują nas do każdorazowego i gruntownego przeglądu układu napędowego. Jednocześnie zajmujemy się wyważaniem wałów, co stanowi jedną z podstawowych i najważniejszych procedur, zapewniających płynne i bezpieczne obracanie się części wokół własnej osi. Także smarowanie niektórych fragmentów może przyczynić się do lepszego funkcjonowania całego układu, gdzie jesteśmy w stanie wydłużyć okres użytkowania wału oraz zredukować zużycie paliwa w trakcie jazdy. Zalecamy naszym klientom częste serwisowanie pojazdów lub maszyn, które powinno odbywać się według wytycznych określonych przez producenta. Żywotność wałów jest zależna między innymi od warunków panujących na jezdni, przebiegu kilometrów, ale również typu pojazdu czy urządzenia. Jednak korzystając z części produkowanych przez naszą firmę, możesz być pewien ich wytrzymałości i odporności na większe i mniejsze obciążenia w trakcie jazdy. Zależy nam przede wszystkim, aby jak najbardziej wydłużyć okres eksploatacji wału i zagwarantować kierowcom komfort i bezpieczeństwo nawet podczas najdłuższych tras.