Sprzedaż wałów napędowych i części | Kup w niskich cenach! | CARDAN Wrocław

Sprzedaż wałów napędowych


Nowe wały napędowe

Naszym największym atrybutem jest zdecydowanie własna linia produkcyjna, gdzie od lat zajmujemy się produkcją wałów napędowych oraz jego poszczególnych części. Swoją decyzję podjęliśmy głównie, ze względu na niską jakość oferowaną przez pozostałych producentów. Cardan System Polska to firma zajmująca się różnymi dziedzinami, dlatego przodujemy na wrocławskim rynku. Samodzielnie produkując części do wałów napędowych, możemy zagwarantować naszym klientom przede wszystkim najwyższą jakość, dzięki czemu mogą spokojnie i bezpiecznie podróżować zarówno w warunkach miejskich, jak i terenowych.

Produkowane przez nas części wałów napędowych cechują się przede wszystkim starannie dobranymi materiałami, które muszą być odporne na mniejsze lub większe obciążenia. Wykorzystujemy specjalne i sprawdzone surowce, dzięki którym cała konstrukcja staje się wytrzymała wobec intensywnego i szybkiego obracania się wału wokół własnej osi. Oprócz wyselekcjonowanych tworzyw, dbamy również o cały proces wykonania konkretnych części, które są produkowane za pomocą nowoczesnego sprzętu. Zdecydowanie doceniamy dzisiejszą technologię, dzięki której nasza praca stała się o wiele efektywniejsza i bardziej wydajna. Kolejną ważną kwestią jest szeroko rozumiana realizacja, ponieważ jako wszechstronna firma pragniemy zaoferować naszym klientom jak największy i najbardziej zróżnicowany asortyment. Właśnie dlatego znajdujące się w naszej ofercie wały napędowe zostały wyprodukowane do:

Każdy kierowca pojazdu bądź osoba obsługująca konkretną maszynę może zgłosić się do nas z pomocą. Jednocześnie umożliwiamy produkcję poszczególnych elementów wału, w tym między innymi krzyżaki, łożyska czy flansze. W razie potrzeby możemy na specjalne zamówienie klienta wyprodukować nietypową część w oparciu o poszczególne parametry i rodzaj pojazdu. Ponadto udzielamy innych usług związanych z serwisowaniem i naprawą poszczególnych elementów bądź całkowitej wymiany wału. Nasi fachowcy z łatwością zdiagnozują jakąkolwiek usterkę czy większą awarię, dzięki czemu trafnie będziemy mogli rozwiązać dany problem. Co więcej, jako doświadczeni mechanicy i producenci zachęcamy do regularnych przeglądów technicznych, które pozwolą zapobiec Ci ponoszeniu dodatkowych kosztów. Należy pamiętać, że wały napędowe bardzo często ulegają zużyciu, ze względu na swoje intensywne działanie podczas jazdy. W każdej chwili możesz także skontaktować się z naszymi przedstawicielami, którzy postarają się udzielić Ci niezbędnych informacji do podjęcia dalszych działań. Wały napędowe o zniekształconej budowie lub uszkodzonej części możemy naprawić lub wymienić błyskawicznie, korzystając z pewnego źródła produkcji. Nasz cel stanowi głównie satysfakcja klienta, a także sprawnie działający pojazd, którym może poruszać się w pełni swobodnie i bezpiecznie.