O firmie | CARDAN System Polska

O firmie

 

O firmie Cardan System Polska

Nasza firma powstała z myślą o kierowcach samochodów osobowych, ciężarowych i nie tylko, ponieważ do dziś trudzimy się wszystkimi rodzajami pojazdów i maszyn. Niestrudzenie działamy na terenie Wrocławia, gdzie stanowimy jednego z nielicznych producentów wałów napędowych. Zajęliśmy się wytwórstwem poszczególnych części układu rozruchowego, gdyż zależało nam na zaoferowaniu klientowi pewnego i trwałego rozwiązania, które będzie stanowić inwestycję na lata.


 

Doskonale zdajemy sobie sprawę ze zużywalności wałów, aczkolwiek jesteśmy zdania, że wszystko tak naprawdę zależy od jakości produktów. Cardan System Polska to innowacyjna marka, która stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta poprzez kompleksową i profesjonalną obsługę.


 

Oprócz produkcji i sprzedaży części do wałów napędowych, świadczymy usługi związane z ich naprawą bądź regeneracją. Z własnego doświadczenia wiemy jak ważne są regularne przeglądy techniczne samochodów, aby w miarę możliwości najwcześniej móc wykryć ewentualne usterki lub awarie.


 

Posiadamy wykwalifikowany zespół specjalistów z różnych dziedzin, który wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem i szeroką wiedzą na dany temat. Co więcej, nadal pragniemy rozwijać swoje możliwości, dlatego cały czas poszukujemy nowych talentów do naszego grona, a także podejmujemy współpracę z mniejszymi bądź większymi przedsiębiorstwami.


 

Można zatem stwierdzić, że stanowimy jednocześnie źródło stabilnego i korzystnego zatrudnienia oraz uczciwego partnerstwa. Właśnie nasze umiejętności organizacyjne i zaangażowanie w każde podjęte zlecenie przyczyniło się do rozpowszechnienia naszej marki.


 

Cardan System Polska powinien być kojarzony przede wszystkim z nowoczesnością i innowacyjną technologią, przy czy warto zwrócić uwagę na zachowanie naszych tradycyjnych wartości, gdzie liczy się głównie dobro klienta. Dzięki prowadzonej własnej linii produkcyjnej wałów napędowych, możemy lepiej zrozumieć i poznać ich budowę, co zdecydowanie pomaga nam w dalszych etapach renowacji albo całkowitej wymiany. Ponadto prowadzimy inne zbieżne czynności, jak na przykład smarowanie, wyważanie czy zagniatanie krzyżaków w wałach. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dlatego zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszymi doradcami, którzy odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą w odnalezieniu właściwego rozwiązania w korzystnej cenie.