Części do wałów napędowych - Kup w atrakcyjnych cenach - CARDAN Wrocław

Części do wałów napędowych


 

Nowe części do wałów napędowych

Nie stanowimy wyłącznie serwisu mechanicznego, a kompleksową firmę oferującą wiele innowacyjnych rozwiązań. Cardan System Polska to przede wszystkim producent wałów napędowych oraz poszczególnych jego części, które mogą zostać przypasowane do dowolnego pojazdu lub maszyny. Co więcej, na życzenie klienta możemy stworzyć konkretny element dopasowany do nietypowego układu napędowego. Niezależnie od Twojego środka lokomocji możemy sprawić, że będzie on funkcjonował o wiele sprawniej i bezpieczniej zarówno dla kierowcy, jak i pozostałych pasażerów. Nie ograniczamy się do jednego typu produkowanych części do wałów napędowych, a zajmujemy się wytwarzaniem elementów do szeroko pojętego zbioru samochodów i maszyn, które zostały tylko wyposażone w układ napędowy.

Spośród wielu części wałów możemy wyróżnić między innymi krzyżaki, które skonstruowane są z metalowego korpusu oraz łożyska igiełkowego zabezpieczonego specjalnymi uszczelniaczami. Stanowią kluczowy fragment półosi pojazdów, a niekiedy pełnią też rolę przegubów, gdzie wszystko tak naprawdę zależy od rodzaju maszyny. W większości przypadków uszkodzenia wału napędowego główną przyczyną jest zużycie krzyżaków, gdzie wystarczy zgłosić się do naszych fachowców w celach kontrolnych, abyśmy mogli jednoznacznie stwierdzić źródło awarii. Podczas wymiany części krzyżaka należy dokładnie wyważyć cały wał, by zapobiec ewentualnym usterkom i nieprawidłowościom w funkcjonowaniu. To niezwykle ważna procedura, bez której Twój pojazd lub maszyna nie mogłyby funkcjonować w pełni sprawnie i bezpiecznie. Proces wyważania wału pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji, a także zmniejszenie zużycia paliwa w trakcie jazdy. Co więcej, możliwe jest zapobiegnięcie ewentualnym usterkom, które stanowią dodatkowe koszty. Oczywiście w swojej ofercie posiadamy również mnóstwo rodzajów krzyżaków, które możemy dopasować do Twojego pojazdu lub maszyny. Wystarczy jedynie skontaktować się z naszymi specjalistami, aby mogli jednoznacznie stwierdzić jaki model byłby odpowiedni. Innym przykładem części do wałów napędowych są podpory składające się z łożyska, korpusu oraz obejmy. Ich kształt może różnić się w poszczególnych typach urządzeń w zależności od zastosowania, aczkolwiek to dla nas żaden problem, ponieważ jesteśmy przygotowaniu na każdą okoliczność zlecenia. Naszą jeszcze inną propozycją są półosie, które najczęściej stosowane są w samochodach wielkogabarytowych i maszynach o podobnej wielkości i złożoności. Ten rodzaj elementów zbudowane jest kolejno z ramion półosi, kosza oraz krzyżaków.

Wszystkie oferowane przez nas części do wałów napędowych pochodzą z naszej linii produkcyjnej, dzięki czemu możesz liczyć na długotrwały efekt i bezpieczeństwo podczas jazdy. Gwarantujemy o wiele dłuższą eksploatację pojazdów, ze względu na jakość sprzedawanych przez nas elementów. Ponadto zachęcamy wszystkich klientów do regularnych przeglądów technicznych oraz cyklicznie smarowanie poszczególnych fragmentów wału, aby zapewnić mu sprawne i płynne funkcjonowanie.