Wały napędowe JEEP | Cardan System Polska | Wrocław

Wały napędowe do JEEPA

Jeśli masz problem, ze znalezieniem odpowiedniego wału napędowego skontaktuj się z naszym doradcą (+48) 881-60-50-40 w godzinach: pn. - pt.: od 7:30 do 18:30 oraz w soboty od 8:00 do 14:00.

Showing all 3 results

Naszym zdaniem każdy kierowca zasługuje na bezpieczną i komfortową jazdę, którą zapewnia między innymi układ napędowy w samochodzie. Wówczas niezależnie od warunków i okoliczności, podróżowanie sprawia wszystkim pasażerom największą przyjemność. Problem pojawia się natomiast w chwili, gdy chociażby jeden z wałów napędowych ulega uszkodzeniu lub zdeformowaniu na skutek poruszania się po nierównościach, co może wystąpić między innymi w pojazdach terenowych.

Jedynym rozwiązaniem staje się zwrócenie do naszego warsztatu Cardan System Polska, który pomoże Ci w każdej sytuacji. Jesteśmy jednocześnie producentami wałów napędowych do Jeepów oraz innych samochodów lub urządzeń, które na co dzień przemierzają tysiące kilometrów oraz przemieszczają się między miejscami o różnorodnie ukształtowanej powierzchni. Zalecamy zwłaszcza posiadaczom samochodów terenowych, aby systematycznie umawiali się na wizyty kontrolne swoich pojazdów, by móc ewentualnie wyeliminować wszelkie usterki. Do naszych zadań należy także całkowita wymiana wału lub jego poszczególnych części na nowe, które pozyskujemy z własnej linii produkcyjnej. Po zakończonej operacji przystępujemy do wyważania, dzięki czemu cały układ zyskuje na stabilności i płynności działania podczas jazdy. Naturalnie posiadamy specjalistyczny sprzęt, który umożliwia nam współpracę nawet z największymi pojazdami lub maszynami. Wszystkie etapy naszego działania zostały również wycenione w sposób adekwatny do jakości wykonania oraz zastosowanych materiałów, gdzie równocześnie odznaczamy się wyjątkowo uczciwością i rzetelnością wobec naszych klientów. W efekcie staliśmy się jednym z bardziej konkurencyjnych warsztatów mechanicznych we Wrocławiu.