Wały napędowe BOVA | Cardan System Polska | Wrocław

Wały napędowe do BOVA

Jeśli masz problem, ze znalezieniem odpowiedniego wału napędowego skontaktuj się z naszym doradcą (+48) 881-60-50-40 w godzinach: pn. - sb.: od 8:00 do 17:00.

Wyświetlanie jednego wyniku

Jak można wyczytać w naszej ofercie zajmujemy się kompleksowo również autobusami oraz mniejszymi busami, które codzienne przemierzają wielokilometrowe trasy zarówno na terenie kraju, jak i za granicą. Właśnie dlatego należy odpowiednio zadbać o ten środek transportu, który stosowany jest do przewozu osób lub przedmiotów nawet w najdalsze zakątki świata.

Oprócz napraw i serwisowania ich układu napędowego, proponujemy zakup wałów napędowych do Bova, które produkowane są przez nas samodzielnie. Marka ta jest najczęściej widzianą na polskich drogach i nie tylko, ze względu na ich większe rozmiary i możliwość przewożenia nawet ponad 50 pasażerów. Ich komfortowe oraz przestronne wnętrze dodatkowo sprzyja podczas dłuższych podróży, jednakże najważniejsze jest bezpieczeństwo zarówno uczestników, jak kierowcy, dlatego zachęcamy ich do systematycznych przeglądów technicznych. W naszym warsztacie przeprowadzimy skrupulatną kontrolę, by móc wyeliminować wszelkie nieprawidłowości wykryte przez nasz specjalistyczny sprzęt. W wypadku koniecznej wymiany całego wału napędowego pomożemy w dobraniu właściwego zamiennika według parametrów i innych informacji dotyczących autobusu Bova. Wówczas należy wziąć pod uwagę zarówno konkretny model, jak i rocznik oraz potrzebną długość wału. Jednakże właściciele pojazdów wcale nie muszą się tym zamartwiać, ponieważ służymy radą w każdej sytuacji. Następnie po wybraniu właściwego wału alternatywnego możemy przystąpić do jego zamiany, aczkolwiek najważniejszym zabiegiem zaraz po jest wyważanie wałów, dzięki czemu Twój autobus będzie jeździł w pełni sprawnie i płynnie przez długi okres czasu.