Wały napędowe JCB | Cardan System Polska | Wrocław

Wały napędowe do JCB

Jeśli masz problem, ze znalezieniem odpowiedniego wału napędowego skontaktuj się z naszym doradcą (+48) 881-60-50-40 w godzinach: pn. - sb.: od 8:00 do 17:00.

Showing all 6 results

Układ napędowy stanowi jeden z mechanizmów bardziej skomplikowanych i narażonych na przeciążenia oraz niesprzyjające warunki jazdy. Te i inne czynniki mogą znacząco wpłynąć na stan wałów napędowych zarówno z przodu pojazdu, jak i z tyłu, gdzie jednocześnie zwiększa się zużycia paliwa, a czas użytkowania maszyny zmniejsza się błyskawicznie.

Właśnie dlatego można zgłosić się do nas, gdzie postaramy się rozwiązać wszelkie problemy związane z układem mechanicznym niezależnie od rodzaju czy modelu pojazdu. Jedną z naszych specjalności jest produkcja wałów napędowych do JCB, czyli maszyn i urządzeń przemysłowych i budowlanych. Wszystkie tego rodzaju wyposażenia wymagają szczególnej dbałości, ponieważ podczas codziennych prac na budowie lub w innym miejscu o nietypowych i trudnych warunkach. Wówczas wyręczają one pracowników z wykonywania cięższych robót, których sami nie byliby w stanie zrealizować. Z tego właśnie powodu warto często przeprowadzać w nich przeglądy techniczne, aby móc jednoznacznie stwierdzić o stopniu zużycia wałów napędowych. W ten sposób możemy natychmiastowo pomóc Ci w przywróceniu maszyn budowlanych i innych do stanu poprzedniego, gdzie funkcjonowały w pełni sprawnie. To naturalne zjawisko, gdy urządzenia tego typu tracą ówczesną żywotność i potrzebują regeneracji całej konstrukcji wału, co również możemy dla Ciebie zrobić. Wystarczy umówić się na wizytę do naszego warsztatu, gdzie uczciwi i rzetelni fachowcy zajmą się kompleksowo pojazdami JCB i nie tylko. Co więcej, podpowiedzą Ci jakie rozwiązania będą dla Ciebie najkorzystniejsze i zrealizują je w najszybszym możliwym terminie.