Wały napędowe MITSUBISHI | Cardan System Polska | Wrocław

Wały napędowe do Mitsubishi

Jeśli masz problem, ze znalezieniem odpowiedniego wału napędowego skontaktuj się z naszym doradcą (+48) 881-60-50-40 w godzinach: pn. - sb.: od 8:00 do 17:00.

Showing all 3 results

Naszą następną specjalnością są wały napędowe do Mitsubishi, które produkujemy samodzielnie w oparciu o najnowszą technologię wytwórczą, dzięki której jesteśmy w stanie stworzyć o wiele więcej w krótszym czasie. Nasi dotychczasowi klienci są bardzo zadowoleni z wymienionych lub zregenerowanych wałów w ich samochodach bądź innego rodzaju pojazdach, gdyż wytrzymują znacznie dłużej niż poprzednio zamontowane przeciętnej jakości części.

Japońskie marki samochodów, a zwłaszcza Mitsubishi to odzwierciedlenie nowoczesnej technologii i niesamowitej precyzji widocznej zarówno wewnątrz samochodu, jak i na zewnątrz. Szczególnie dopracowane detale jednak nie są w stanie zapobiec szybkiemu zużyciu się wałów napędowych, których okres żywotności jest wprost naturalny i zależny od różnych czynników zewnętrznych. W celu zadbania o dalsze trwanie pojazdu należy zwrócić sporą uwagę na jakość zamienników, aby nie zaniżyć poziomu funkcjonowania całego układu. Oprócz rzetelnej wymiany wału, nasi mechanicy świadczą także usługi związane z zagniataniem krzyżaków wałów, których obecność jest wręcz niezbędna podczas prawidłowego działania i obracania się wału. W przeciwnym razie może dojść do drobnych usterek, a nawet awarii, gdy niektóre elementy stworzą miedzy sobą zbyt dużą przestrzeń, a pozostałe części zaczną niebezpiecznie dygotać. Warto być zapobiegawczym i ostrożnym, dlatego zachęcamy do częstych kontroli pojazdów, które należy weryfikować przede wszystkim pod kątem układu napędowego, co niekiedy jest przeoczane przez niektóre warsztaty samochodowe. Wybierając naszą firmę, dokonujesz właściwego wyboru, które z pewnością nie pożałujesz.