Zagniatanie krzyżaków w wałach napędowych | CARDAN Wrocław

Zagniatanie krzyżaków w wałach napędowych


 

Zagniatanie krzyżaków

Nasz profesjonalizm uwidacznia się na każdym etapie współpracy, co może potwierdzić grono naszych stałych klientów. Zawsze dbamy nawet o najmniejszy szczegół, dlatego jesteśmy tak cenioną i zaufaną firmą w całym Wrocławiu. Nieustannie rozwijamy swoją działalność o kolejne usługi czy zatrudniając nowych pracowników wyspecjalizowanych w konkretnej dziedzinie. Co więcej, współpracujemy z licznymi przedsiębiorstwami, dla których wykonujemy usługi związane z naprawą bądź regeneracją wałów napędowych. Wówczas swoją profesją możemy wspierać inne biznesy, które oparte się między innymi na transporcie i przewozie osób czy towarów. Swoim udziałem udowadniamy tylko nasze zaangażowanie oraz umiejętność elastycznego dopasowania działania do okoliczności.

Prowadzimy także własną produkcję poszczególnych części układu napędowego, które cechują się przede wszystkim odpornością na otarcia, a także wytrzymałością na większe obciążenia podczas obracania wału. Głównym składnikiem konstrukcyjnym jest krzyżak, który współpracuje wraz z łożyskiem. Jego struktura powinna być przede wszystkim odporna na większe obciążenia, ponieważ właśnie krzyżaki są najbardziej narażone podczas użytkowania wału. Ponadto należy zwrócić uwagę na ich różnorodne parametry oraz typy, aczkolwiek zawsze możesz skorzystać z usług naszych doradców, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu mogą trafnie i szybko dobrać odpowiedni rodzaj części do poszczególnych pojazdów czy maszyn. Następnie nasi fachowcy zajmują się zabezpieczeniem łożyska przed zatarciami, które powodują krzyżaki podczas ich obracania wokół własnej osi. W celu ochrony powierzchni łożysk montujemy specjalne pierścienie osadcze, pokrywki lub śruby, które dokładnie wysmarowane pozwalają na prawidłowe funkcjonowanie wału. Właśnie niezwykle istotnym jest serwisowanie wału oraz jego konkretnych części za pomocą specjalistycznych olejów, które odpowiadają na swobodne i bezusterkowe funkcjonowanie układu napędowego. Do naszych zadań należy również zagniatanie krzyżaków w wałach napędowycha właściwie całe ucho wału, gdzie umieszczony został element krzyżaka. Naturalnie wszystkie wykonywane zabiegi odbywają się za pomocą innowacyjnego sprzętu, który w tym przypadku objawia się jako stempel na ręcznej prasie mechanicznej. Nasi fachowcy zdają sobie sprawę z powagi każdej świadczonej usługi, która odpowiada w późniejszym czasie za komfort i bezpieczną jazdę.

Właśnie dlatego prace są zawsze wykonywane pod nadzorem specjalistów, którzy charakteryzują się dłuższym stażem pracy i większymi kwalifikacjami. W rezultacie możemy zapewnić każdemu klientowi kompleksową obsługę niezależnie od napotkanego przez nas problemu. W swoim warsztacie obsługujemy zarówno samochody osobowe, ciężarowe, dostawcze, a nawet maszyny hutnicze, budowlane czy przemysłowe oraz wiele innych pojazdów. Poradzimy sobie z każdym zleceniem, które zrealizujemy w krótkim czasie, wyjątkowo solidnie i rzetelnie, a także przy zachowaniu okazyjnej ceny w porównaniu z konkurencyjnymi firmami we Wrocławiu.