Wały napędowe CAT | Cardan System Polska | Wrocław

Wały napędowe do CAT

Jeśli masz problem, ze znalezieniem odpowiedniego wału napędowego skontaktuj się z naszym doradcą (+48) 881-60-50-40 w godzinach: pn. - pt.: od 7:30 do 18:30 oraz w soboty od 8:00 do 14:00.

Showing all 6 results

Staramy się wspierać właścicieli i kierowców każdej kategorii pojazdów czy maszyn, w tym również urządzeń budowlanych czy rolniczych. Nasz warsztat jest oczywiście przystosowany do przyjmowania różnego rodzaju samochodów i innych pojazdów nawet o większych gabarytach. Znaną i cenioną marką maszyn przeznaczonych do prac na budowie lub polach uprawnych jest CAT, do których również posiadamy wały napędowe.

Właśnie w tego typu urządzeniach ich działanie jest niezwykle intensywne, ponieważ większość z tych pojazdów służy do przewożenia ciężkich materiałów lub wykonywania innych dynamicznych robót. Wówczas stan wałów ulega zniekształceniu i nadwyrężeniu, co może prowadzić albo do ich regeneracji, a w najgorszym wypadku do całkowitej wymiany. Jednakże zgłaszając się do naszej firmy, możesz liczyć na wsparcie i pożyteczne wskazówki, aby lepiej zadbać o własne maszyny oraz uniknąć w przyszłości kolejnych napraw. Bardzo ważnym, a wręcz banalnym krokiem jest przystąpienie do częstych przeglądów technicznych, które pozwolą na szybkie wykrycie drobnych usterek i zapobiegnięcie późniejszych awariom. Nasi fachowcy świadczą również usługi serwisowania wałów napędowych, gdzie cała procedura polega głównie na smarowaniu poszczególnych części, by mogły płynnie i bez żadnych przeszkód współdziałać z pozostałymi elementami. W sytuacji wymiany wałów napędowych do CAT starannie dobieramy daną część, ale możesz także samodzielnie zakupić ja w naszym sklepie internetowym. Natomiast jeżeli pojawią się pewne wątpliwości, co do wyboru modelu wału, możesz od razu zadzwonić pod numer 881-605-040, a z przyjemnością ułatwimy Ci podjęcie tej decyzji.